Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr. T. Liefaard

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-10-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-11-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Advisory Board
Gestart op 15-05-2018.
Committee of Recommendation
Gestart op 01-06-2017.
Lid
Gestart op 01-10-2016.
Lid Raad van Advies van het Instituut voor Immigratierecht
Gestart op 08-10-2014.
Lid Redactie
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Staatscommissie Herijking Ouderschap
Van 01-05-2014 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2011:BW0679
05-04-2013
ECLI:NL:RBAMS:2011:BV2783
05-04-2013
ECLI:NL:RBAMS:2011:BV2784
05-04-2013