Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.M.A. Hinfelaar

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-10-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 12-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2010 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 15-07-2007 tot 30-09-2010.
Rechter
Van 22-02-2002 tot 14-07-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 05-07-2000 tot 21-02-2002.

Nevenbetrekkingen

Lid klachtcommissie
Gestart op 01-07-2020.
Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 01-01-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:5232

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:922

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:921

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10939

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10941

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10942

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10940

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:8126

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:434

Lezen