Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.J. Hofman

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2003 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 26-09-1996 tot 31-01-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-1994 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-1994 tot 25-09-1996.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1989 tot 31-07-1994.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid en Voorzitter
Gestart op 12-12-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend rechterlijk kroonlid bij de kamer voor het notariaat Arnhem-Leeuwarden
Van 01-09-2010 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2017:102

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:105

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:3802

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:200

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:716

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:713

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:446

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:316

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:195

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2013:5913

Lezen