Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. ter Brugge

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2015 tot 31-01-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2008 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-06-1992 tot 29-02-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1991 tot 31-05-1992.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1893

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1869

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1866

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1870

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1828

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1781

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1497

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1495

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1496

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1433

Lezen