Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.C. Fuhler MPA

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2014 tot 30-06-2015.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 30-06-2015.
Sectorvoorzitter
Van 16-05-2005 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 16-05-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 15-05-2011.
Vice-president
Van 16-05-2005 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 26-09-2001 tot 15-05-2005.
Officier eerste klasse
Van 01-05-1998 tot 25-09-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 19-02-1996 tot 25-09-2001.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 01-09-1992 tot 30-04-1998.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-09-1991 tot 31-08-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1985 tot 31-08-1991.

Nevenbetrekkingen

Coordinerend voorzitter klachtencomissie (alleen klachten ogv de Jeugdwet)
Gestart op 01-05-2018.
Coördinerend voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.