Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.P. van Achterberg

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2021 tot 31-10-2021.
Senior raadsheer
Van 01-03-2018 tot 30-06-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-03-2015 tot 31-10-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2018.
Raadsheer
Van 24-04-2003 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-08-2000 tot 23-04-2003.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2031

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1811

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1810

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1807

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1809

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:785

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:803

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:692

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:820

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5277

Lezen