Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. L. van Dijk

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-07-2019 tot 31-03-2022.
Rechter in opleiding
Van 01-10-2017 tot 30-06-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-07-2020 tot 31-03-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2019 tot 14-07-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2018 tot 30-06-2019.

Nevenbetrekkingen

Directeur Marlene Holding B.V.
Gestart op 05-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder
Van 05-02-2003 tot 01-09-2017.
Raadslid Gemeente Rijswijk
Van 01-12-2010 tot 23-09-2017.
Directeur
Van 31-12-2002 tot 31-12-2020.
Lid Commissie van Toezicht
Van 24-01-2011 tot 31-12-2021.
Lid klachtencommissie Parnassia (regio Rijnmond)
Van 01-01-2014 tot 28-02-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:198

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:197

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3676

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3677

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3268

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2764

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2765

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2766

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8146

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:3093

Lezen