Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.L. Goederee

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-05-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 02-11-1999 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-11-1994 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-02-1998 tot 01-11-1999.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1992 tot 06-11-1994.

Nevenbetrekkingen

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 04-05-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Rechterlijk lid
Van 01-01-2014 tot 01-07-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-05-2011 tot 30-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7452

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4057

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4046

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4047

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2424

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:747

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:751

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:2676

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:3518

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2013:9061

Lezen