Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.A.M. Pinckaers

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-03-2003 tot 01-07-2011.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 09-12-1998 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 23-11-1992 tot 08-12-1998.
Gerechtsauditeur
Van 20-08-1991 tot 22-11-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-09-1991 tot 22-11-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1985 tot 19-08-1991.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-01-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter scheidsgerecht gezondheidszorg
Van 01-01-2014 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:1560

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:1299

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:371

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:3667

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1641

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1163

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:592

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:594

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:323

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5577

Lezen