Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M. Flipse

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 15-05-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-12-2014 tot 14-05-2020.
Raadsheer
Van 01-10-2013 tot 30-11-2014.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 15-01-2002 tot 30-06-2007.
Gerechtsauditeur
Van 15-08-2001 tot 14-01-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 25-04-2001 tot 14-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-09-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 02-06-2008 tot 01-01-2018.
Docent
Van 01-04-2009 tot 01-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1213

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:4031

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:746

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:507

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:485

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:478

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:351

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4100

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4093

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:221

Lezen