Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.M. Bilderbeek

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2017.
Rechter
Van 01-01-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 09-04-2007 tot 31-12-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-04-2007 tot 31-12-2007.

Nevenbetrekkingen

Lid geschillencommissie
Gestart op 01-02-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-04-2016 tot 31-12-2018.
Docent
Van 01-10-2013 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:3616

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3472

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1965

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8076

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:2359

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:2297

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:1657

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:6790

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:9051

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BO9124

Lezen