Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.H. van Dijk

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-12-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-05-1997 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid van het Tuchtcollega
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2015.
Bestuurslid/Secretaris
Gestart op 01-12-2010.
Redactie JA
Gestart op 07-07-2005.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2004.
Docent/Examinator SRR
Gestart op 01-01-2001.
Incidenteel docent
Gestart op 01-01-2001.
Medewerker AV&S
Gestart op 01-01-2001.
Redacteur Tijdschrift voor Vergoeding Personenschade (TVP)
Gestart op 01-01-1998.
Redactie Bedrijfsjuridische Berichten
Gestart op 01-01-1997.
Bestuurslid Tuchtcommissie
Gestart op 01-01-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2016:1199

Lezen
ECLI:NL:RVS:2010:BK9904

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2010:BL2269

Lezen