Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W.P.M. van der Velden

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-12-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Commissaris
Gestart op 25-05-2017.
Commissaris
Gestart op 12-05-2017.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 25-04-2014.
Lid raad van commissarissen
Gestart op 15-02-2013.
Bestuurslid
Gestart op 12-04-2011.
Docent / onderzoeker
Gestart op 01-02-2000.
Docent/onderzoeker
Gestart op 01-02-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 02-10-2008 tot 01-01-2017.
Bestuurslid
Van 01-01-2004 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2017:995

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:5122

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:2673

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BV1932

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BW0338

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BX9290

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BQ7634

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BQ7636

Lezen