Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. W.D. Kolkman

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-07-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Bestuur
Gestart op 01-01-2014.
Lid Bestuur
Gestart op 12-04-2010.
Adviseur
Gestart op 01-01-2007.
Lid Commissie Erfrecht
Gestart op 01-01-2007.
Lid hoofdredactie
Gestart op 01-01-2007.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-09-2006.
Lid hoofdredactie
Gestart op 01-01-2005.
Lid hoofdredactie
Gestart op 01-01-2005.
Lid hoofdredactie
Gestart op 01-01-2004.
Vaste medewerker
Gestart op 01-01-2004.
Docent
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2345

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:886

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:889

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:6915

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:6123

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2013:5997

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2013:7063

Lezen
ECLI:NL:PHR:2013:111

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BV1278

Lezen
ECLI:NL:GHARN:2011:BP9908

Lezen