Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. O.L.H.W.I. Korte

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-02-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 15-02-2009 tot 31-01-2014.
Vice-president
Van 01-12-2006 tot 14-02-2009.
Vice-president
Van 01-08-2002 tot 30-11-2006.
Rechter
Van 07-11-1994 tot 31-07-2002.
Gerechtsauditeur
Van 27-08-1990 tot 06-11-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-1993 tot 06-11-1994.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-01-2010.
Docent
Gestart op 01-01-2004.
Docent
Gestart op 01-01-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:362

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:361

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:334

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:297

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:290

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:638

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:636

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2022:637

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1918

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1861

Lezen