Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. W.M.G. Visser

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-07-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-01-2009 tot 30-06-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-06-2002 tot 20-03-2009.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 02-05-2002 tot 01-01-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-05-2004 tot 06-01-2005.

Nevenbetrekkingen

Lid Cliëntenraad
Gestart op 01-01-2012.
Ouderling
Gestart op 01-03-2011.
Vice-voorzitter
Gestart op 10-12-2010.
Penningmeester
Gestart op 29-11-2010.
Lid Afdelingsbestuur
Gestart op 16-11-2010.
Docent Belastingrecht
Gestart op 01-09-2010.
Lid Commissie Buitenland
Gestart op 01-01-2009.
Auteur fiscale literatuur
Gestart op 01-01-1996.
Auteur juridische literatuur
Gestart op 01-05-1992.
Docentschappen belastingrecht
Gestart op 01-01-1989.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2016:4402

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4099

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3730

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3112

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1302

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1180

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1167

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1013

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:612

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:97

Lezen