Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.F.M.W. van Rijswick

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 20-11-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Review editor section Climate Law and Policy of the journal Frontiers in Climate
Gestart op 18-03-2021.
Lid Wetenschappelijke adviesraad Waddenacademie
Gestart op 01-01-2020.
Redactielid
Gestart op 01-01-2020.
Plaatsvervangend lid van het College van Beroep voor het Hoger Onderwijs
Gestart op 01-09-2019.
Redactielid
Gestart op 01-09-2017.
Wetenschappelijke adviesraad Kennis en innovatieplatform Bodem
Gestart op 15-11-2016.
Lid van het Water Governance Initiative van OESO
Gestart op 01-03-2014.
Lid
Gestart op 01-10-2011.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2009.
Redactielid
Gestart op 01-01-2005.
Lid Wetenschappelijke klankbordcommissie van het Noordzeeoverleg
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Lid wetenschappelijke raad
Van 01-01-2012 tot 01-07-2018.
Voorzitter werkgroep waterrecht
Van 01-01-2012 tot 01-07-2018.
Lid
Van 01-01-2011 tot 01-07-2018.
Voorzitter (sinds 2012)
Van 12-12-2007 tot 01-07-2018.
Lid
Van 01-12-2007 tot 01-07-2018.
Lid Adviescommissie nadeelcompensatie
Van 01-01-2005 tot 01-07-2018.
Lid Adviescommissie nadeelcompensatie
Van 01-01-2005 tot 01-07-2018.
Lid
Van 01-01-2004 tot 01-07-2018.
Redactielid
Van 01-01-1998 tot 01-07-2018.
Voorzitter Awb bezwaarschriftencommissie
Van 04-04-2017 tot 01-01-2020.
Lid
Van 01-02-2008 tot 01-01-2020.
Redactielid
Van 01-01-2011 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2016:416

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:415

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:5241

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:3883

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2014:6583

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2014:5982

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2013:BZ4677

Lezen
ECLI:NL:RBSHE:2010:BL9309

Lezen