Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.M.E. de Koning

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 03-07-2015.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 19-11-1997 tot 31-08-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1996 tot 18-11-1997.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1996 tot 18-11-1997.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1990 tot 31-05-1996.

Nevenbetrekkingen

Vertrouwenspersoon
Gestart op 01-09-2012.
Lid Tuchtcommissie
Gestart op 01-11-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Arbiter
Van 01-11-2007 tot 31-12-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1770

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:762

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5394

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:7756

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4432

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6966

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6965

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3962

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3268

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:1795

Lezen