Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S. Sicking-Sluis

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2022.
Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-01-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2018 tot 31-12-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 10-08-1998 tot 30-06-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-12-1997 tot 09-08-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-01-1998 tot 09-08-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1994 tot 31-12-1997.

Nevenbetrekkingen

Lid bestuur
Gestart op 24-11-2015.
Docent Kort geding / comparitie
Gestart op 01-01-2015.
Coördinerend docent kort geding
Gestart op 01-04-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Gastdocent
Van 01-09-2009 tot 01-09-2020.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.