Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.V. Ulrici

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-06-2017.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 27-03-2000 tot 01-01-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-05-2000 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-11-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-01-1996 tot 01-01-2000.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-01-1996 tot 01-01-2000.

Nevenbetrekkingen

Plv voorzitter Kamer voor het Notariaat
Gestart op 01-01-2020.
Lid onderzoekscommissie grensoverschrijdend gedrag
Gestart op 01-09-2021.
Vertrouwenspersoon
Gestart op 01-06-2021.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2020.
Plv voorzitter Wrakingskamer
Gestart op 21-01-2016.
Persrechter
Gestart op 01-03-2014.
Redacteur juridisch tijdschrift RAR
Gestart op 01-04-2013.
Plv. rechterlijk lid Kamer voor het Notariaat
Gestart op 01-01-2013.
Lid NVvR WeCO
Gestart op 01-01-2009.
Bestuurslid/penningmeester
Gestart op 01-07-2008.
Docent
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester
Van 01-01-2010 tot 15-09-2016.
Voorzitter
Van 01-01-2001 tot 31-12-2019.
Lid Commissie van Beroep
Van 01-01-2002 tot 01-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2021:5029

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3629

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3618

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3621

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10401

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10406

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:489

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10204

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9155

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8187

Lezen