Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E. De Rooij

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Lid van het bestuur
Van 01-01-2019 tot 31-12-2020.
Lid van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-07-2002 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 14-01-1998 tot 30-06-2002.
Rechter
Van 22-12-1995 tot 13-01-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-1995 tot 13-01-1998.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1994 tot 21-12-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-08-1994 tot 21-12-1995.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 11-12-2020.
Bestuurslid
Gestart op 17-05-2018.
Visiting professor
Gestart op 01-01-2014.
Bestuurslid
Gestart op 05-06-2013.
Freelance vertaler Frans
Gestart op 01-10-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Lid beroepscommissie
Van 16-04-2014 tot 18-12-2019.
Voorzitter beroepscommissie
Van 19-12-2019 tot 31-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2017:4674

Lezen
ECLI:NL:RVS:2015:896

Lezen
ECLI:NL:RVS:2015:912

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:1963

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2013:19295

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:7337

Lezen
ECLI:NL:RVS:2011:BR3980

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2010:BL4999

Lezen