Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.F.F. van Heek

Beroepsgegevens

Deskundig lid in Pachtkamer
Gestart op 03-07-2019.

Historische beroepsgegevens

Deskundig lid in Pachtkamer
Van 03-07-2014 tot 02-07-2019.
Deskundig lid in Pachtkamer
Van 01-04-2013 tot 02-07-2014.
Deskundig lid in Pachtkamer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Deskundig lid in Pachtkamer
Van 03-07-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 18-10-2018.
Lid van de Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2018.
Bestuurslid
Gestart op 01-10-2014.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2013.
Bestuurder, voorzitter
Gestart op 01-01-2008.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2005.
Lid van Raad van Commissarissen
Gestart op 24-06-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder
Van 20-01-2016 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.