Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.N. Noorman

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-11-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 06-12-2001 tot 31-10-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 12-10-2000 tot 01-11-2001.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 17-02-2011.
Lid straf- en tuchtcommissie
Gestart op 01-10-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de bezwaarschrift- en klachtadviescommissie
Van 29-04-2015 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1840

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1841

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1391

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:459

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:164

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6142

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6081

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3902

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:7742

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3824

Lezen