Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.H.M. van Altena

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 19-12-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2003 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1999 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-04-1999 tot 30-06-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 26-03-1996 tot 31-03-1999.
Rechter
Van 07-03-1991 tot 25-03-1996.
Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger
Van 01-02-1990 tot 06-03-1991.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-12-1983 tot 31-01-1990.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-01-2014.
Docent
Gestart op 01-01-2012.
Onafhankelijk lid
Gestart op 01-01-2012.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-07-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Commissie van Beroep
Van 01-04-2014 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1433
18-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1349
11-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1363
11-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1306
04-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1301
04-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1299
04-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1297
04-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1219
26-04-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1234
26-04-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1214
26-04-2022