Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A. van der Meer

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 30-04-2022.
Sectorvoorzitter
Van 17-05-2005 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 16-05-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 15-05-2011.
Vice-president
Van 16-05-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 15-05-2005.
Kantonrechter
Van 06-08-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-07-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-07-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-07-1993 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-08-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-05-1993 tot 05-08-1993.
Rechter
Van 13-07-1987 tot 05-08-1993.
Gerechtsauditeur
Van 14-03-1986 tot 12-07-1987.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-04-1986 tot 12-07-1987.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-02-1982 tot 13-03-1986.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht Elann (Eerste Lijns Advies Noord Nederland)
Gestart op 01-07-2018.
Secretaris
Gestart op 01-01-2014.
Voorzitter (onbezoldigd)
Gestart op 01-10-2010.
Secretaris (onbezoldigd)
Gestart op 30-09-1995.
Secretaris (onbezoldigd)
Gestart op 30-09-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Van 01-01-2016 tot 01-07-2020.
Voorzitter (onbezoldigd)
Van 31-05-2008 tot 07-12-2020.
Voorzitter
Van 01-01-2019 tot 01-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1417

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:260

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:261

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:262

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:65

Lezen
ECLI:NL:RVS:2021:2893

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:410

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:780

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5117

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5119

Lezen