Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.Th. van der Meer

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2020.
Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Waarnemend voorzitter van bestuur
Van 01-10-2020 tot 30-11-2020.
Waarnemend voorzitter van bestuur
Van 01-01-2020 tot 30-09-2020.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-02-2008 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-02-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-05-2000 tot 01-07-2008.
Coördinerend vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-01-2008.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2001 tot 31-01-2008.
Coördinerend kantonrechter
Van 01-07-1994 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1998 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 17-12-2018.
Gastdocent
Gestart op 01-07-2014.
Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-10-2013.
Gastdocent PAO
Gestart op 01-01-2002.
Plv. voorzitter College van Beroep voor de examens
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Adviesraad Arbeidsrecht
Van 01-01-2004 tot 01-01-2017.
Lid Raad van Advies
Van 01-07-2004 tot 11-05-2017.
Lid Raad van Advies
Van 01-08-2018 tot 01-10-2020.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.