Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.A. Verburg

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.
Staatsraad Afd. Bestuursrechtspraak
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-11-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2008 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-09-2001 tot 30-06-2008.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2004 tot 31-12-2005.
Gerechtsauditeur
Van 28-07-2000 tot 31-08-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-07-2000 tot 31-08-2001.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Raad van Tucht
Gestart op 15-10-2015.
Bestuurslid
Gestart op 05-06-2015.
Docent universiteit
Gestart op 01-09-2014.
Docent/ inleider
Gestart op 01-11-2012.
Lid van de Redactieraad AB
Gestart op 01-04-2012.
Docent/ Inleider
Gestart op 01-02-2012.
Docent/ Inleider
Gestart op 01-08-2011.
Docent/ inleider
Gestart op 01-04-2009.
Redactielid JBplus
Gestart op 01-01-2009.
Docent/inleider
Gestart op 01-12-2005.
Docent/inleider
Gestart op 02-04-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter van de onafhankelijke klachtencommissie
Van 01-02-2016 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1366
11-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1360
11-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1308
04-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1274
02-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1275
02-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1276
02-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1267
02-05-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1222
26-04-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1244
26-04-2022
ECLI:NL:RVS:2022:1243
26-04-2022