Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.L. Sandberg-Crommelin

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 20-12-2016 tot 31-12-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 19-12-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-12-1996 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Papefonds
Gestart op 24-11-2017.
Lid
Gestart op 01-06-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-01-2010 tot 15-07-2021.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.