Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.P.W. Helmonds

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 29-12-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 21-09-2004 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-12-2001 tot 20-09-2004.

Nevenbetrekkingen

Docent Strafprocesrecht
Gestart op 01-10-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1793

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1794

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:573

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5098

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5102

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5088

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5052

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5051

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5037

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5038

Lezen