Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J. Diemer

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 31-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2016 tot 30-04-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-04-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2010 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2003 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 05-02-1991 tot 30-06-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-06-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-06-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-06-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-04-1989 tot 04-02-1991.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-03-2017.
Voorzitter arbitragecollege
Gestart op 01-04-2015.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-10-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2010 tot 01-11-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2016:9793

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:9794

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:4246

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:2753

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:2380

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:1199

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:8941

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:8945

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:8942

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:6787

Lezen