Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. B.G. van Zadelhoff

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-06-2000 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurder
Gestart op 28-11-2019.
Bestuurder
Gestart op 01-10-2018.
Bestuurder
Gestart op 17-11-2015.
Extern adviseur (of counsel)
Gestart op 01-02-2013.
Bestuurder
Gestart op 01-07-2005.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2005.
Auteur
Gestart op 01-01-2000.
Auteur/Redacteur
Gestart op 01-01-2000.
Bestuurder
Gestart op 25-03-1997.
Bestuurder
Gestart op 14-03-1984.
Bestuurder
Gestart op 30-09-1979.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder
Van 01-01-2001 tot 01-05-2017.
Bestuurder
Van 01-01-2013 tot 11-10-2017.
Bestuurder
Van 15-10-2018 tot 31-12-2021.
Adviseur
Van 01-01-2018 tot 31-12-2021.
Bestuurder
Van 20-12-2009 tot 31-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2014:3023

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2012:BV8023

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2011:BT1988

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BT8224

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BT8223

Lezen