Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.J.E. Poerink

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 30-06-2020.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2005 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 29-11-1999 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 14-02-1994 tot 28-11-1999.
Rechter
Van 01-10-1987 tot 13-02-1994.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-1986 tot 30-09-1987.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-1986 tot 30-09-1987.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-01-2011.
Lid
Gestart op 01-06-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2015:1808

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1798

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1790

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1518

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1516

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1523

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1524

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2014:9202

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:316

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2014:7295

Lezen