Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.F. Koolen

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-03-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-08-2017 tot 28-02-2022.
Senior officier van justitie
Van 01-04-2008 tot 30-08-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 31-08-2016 tot 31-07-2017.
Officier van Justitie
Van 01-10-2005 tot 31-03-2008.
Officier van Justitie
Van 01-06-1996 tot 30-09-2005.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2022:433

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6788

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6479

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5423

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5422

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5218

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:4723

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:4716

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:4717

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:4715

Lezen