Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.G.L. van der Aa

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Senior rechter A
Van 01-12-2011 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-12-2005 tot 30-09-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-11-2011.
Vice-president
Van 01-12-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-08-2002 tot 30-11-2005.
Rechter
Van 23-06-1998 tot 31-07-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 26-07-1990 tot 22-06-1998.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-1989 tot 25-07-1990.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1983 tot 30-04-1989.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Bestuur
Van 01-12-2010 tot 01-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1393

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:6063

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2960

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2653

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:12242

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11866

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11863

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11865

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11099

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:10222

Lezen