Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C. Uriot

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 15-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 14-09-2021.
Raadsheer
Van 01-02-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-09-2007 tot 31-01-2009.
Rechter
Van 19-05-1995 tot 31-01-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-1994 tot 18-05-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-1994 tot 18-05-1995.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2041

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1945

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1304

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1113

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:951

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:954

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:700

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:621

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:620

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:394

Lezen