Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.E. De Vos

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 22-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-07-2005 tot 30-06-2007.
Rechter
Van 01-04-2005 tot 01-07-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2005 tot 30-06-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2003 tot 31-03-2005.

Nevenbetrekkingen

Penningmeester
Gestart op 03-04-2019.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-10-2016 tot 28-02-2018.
Bestuurslid
Van 01-10-2019 tot 30-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:1450

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:111

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:9779

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:9782

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10579

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6607

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3259

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:1759

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:5645

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:9837

Lezen