Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.J. Cohen Tervaert

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2005 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 21-09-1992 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 25-06-1991 tot 20-09-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-07-1991 tot 20-09-1992.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:4206

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3375

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3385

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3386

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3373

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3384

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1800

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1799

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10186

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10185

Lezen