Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. P.C. van der Vegt

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-10-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-09-2018.
Raadsheer
Van 01-02-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2011 tot 31-01-2012.

Nevenbetrekkingen

Docent Belastingrecht
Gestart op 02-09-2020.
Docent SSR
Gestart op 01-05-2018.
Lid Raad van Beroep
Gestart op 01-02-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Universitair docent Belastingrecht
Van 01-10-2014 tot 30-09-2016.
Docent Belastingrecht
Van 01-02-2017 tot 01-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2016:1522

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:245

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:1669

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:475

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4596

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4608

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4602

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4487

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4485

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:2622

Lezen