Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.P. Loman

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2002 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-03-2001 tot 30-04-2002.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter geschillencommissie reizen
Gestart op 01-03-2007.
Vice-voorzitter
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter geschillencommissie recreatie
Van 01-12-2010 tot 01-01-2018.
Bestuurslid VVE
Van 04-03-2014 tot 01-04-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:2088

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5313

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5312

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5176

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:8695

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:7148

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:6147

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:5027

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:7377

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:4474

Lezen