Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.M.P. Smulders LL.M.

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 13-09-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-06-2021.
Gasthoogleraar Internationaal en Europees Mededingingsrecht
Gestart op 01-02-2013.
Gastdocent
Gestart op 01-01-2013.
Lid van de redactie (Editorial Board) van Common Market Law Review
Gestart op 01-01-2013.
Lid van de Scientific Council
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter van het Curatorium van het Europa Instituut
Gestart op 01-01-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.