Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr.mr. F. van der Wel RA

Beroepsgegevens

Plaatsvervangend deskundig lid in Ondernemingskamer gerechtshof Amsterdam
Gestart op 05-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2017.

Historische beroepsgegevens

Plaatsvervangend deskundig lid in Ondernemingskamer gerechtshof Amsterdam
Van 05-08-2016 tot 04-08-2021.
Raad-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 04-08-2016.
Raad-plaatsvervanger
Van 05-08-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-09-2021.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-07-2020.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2019.
Lid commissie Financiële verslaggeving en Accountancy
Gestart op 01-01-2017.
Voorzitter Raad van Commissarissen
Gestart op 01-01-2015.
Lid raad van commissarissen
Gestart op 12-04-2013.
Hoogleraar Externe Verslaglegging
Gestart op 01-07-1992.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 26-01-2016 tot 17-05-2018.
Lid
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Lid Audit committee
Van 01-05-2017 tot 01-05-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:964

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:662

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4669

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4661

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3198

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3129

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:2090

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:1800

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:1746

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:866

Lezen