Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D. van den Brink

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-07-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-09-2005 tot 30-06-2007.
Lid
Van 01-09-2001 tot 31-08-2005.
Rechter
Van 01-09-1996 tot 31-08-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-09-1995 tot 31-08-1996.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-08-2020.
Lid Tuchtcommissie
Gestart op 01-01-2019.
Voorzitter Arbitrage en Tuchtcommissie
Gestart op 30-06-2018.
Lid Beroepscommissie Bestedingsplan Sportagenda
Gestart op 01-01-2017.
Voorzitter
Gestart op 01-03-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Tuchtcommissie
Van 01-03-2013 tot 29-06-2018.
Lid Commissie van Beroep
Van 01-10-2011 tot 31-12-2018.
Voorzitter Arbitrage en Tuchtcommissie
Van 30-06-2018 tot 31-08-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:2966

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:2249

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:2014

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:2013

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1736

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:396

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:39

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:4320

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:762

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6966

Lezen