Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.Th. Pos

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-01-2003 tot 31-12-2005.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-11-2021.
Voorzitter klachtenonderzoekscommissie
Gestart op 12-03-2020.
Lid commissie van Toezicht
Gestart op 06-09-2019.
Plv. voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-06-2019.
Docent Jeugdstrafrecht
Gestart op 01-01-2015.
Docent cursus bewijs en verweren
Gestart op 01-12-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2009 tot 01-09-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:350

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2015:4258

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2015:2844

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2014:7047

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2015:384

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2014:6318

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2014:6315

Lezen
ECLI:NL:RBZLY:2010:BM3688

Lezen
ECLI:NL:RBZLY:2012:BY9289

Lezen
ECLI:NL:RBZLY:2010:BM3697

Lezen