Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G. Dam

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-09-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2016.
Raadsheer
Van 01-01-2008 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 01-04-2000 tot 31-12-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 31-12-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 04-11-1996 tot 31-03-2000.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 04-11-1996 tot 31-03-2000.
Rechter
Van 01-07-1994 tot 30-03-2000.
Gerechtsauditeur
Van 27-04-1993 tot 30-06-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-04-1993 tot 30-06-1994.

Nevenbetrekkingen

Docent/dagvoorzitter
Gestart op 01-03-2020.
Bestuurslidmaatschap
Gestart op 03-12-2019.
Voorzitter klachtenadviescommissie van de inspectie van het onderwijs
Gestart op 01-09-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:2524
01-04-2022
ECLI:NL:GHARL:2022:2523
01-04-2022
ECLI:NL:GHARL:2022:1844
09-03-2022
ECLI:NL:GHARL:2021:11749
21-12-2021
ECLI:NL:GHARL:2021:11736
21-12-2021
ECLI:NL:GHARL:2021:11625
20-12-2021
ECLI:NL:GHARL:2021:11610
20-12-2021
ECLI:NL:GHARL:2021:11604
20-12-2021
ECLI:NL:GHARL:2021:10938
26-11-2021
ECLI:NL:GHARL:2018:5571
15-06-2018