Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.B. Bakels

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 02-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2017 tot 31-12-2019.
Vice-president
Van 01-09-2012 tot 31-03-2017.
Raadsheer
Van 01-01-2003 tot 31-08-2012.
Advocaat-generaal
Van 05-02-1997 tot 16-12-2002.
Raadsheer
Van 17-07-1989 tot 04-02-1997.
Rechter
Van 01-02-1982 tot 16-07-1989.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-05-2017.
Voorzitter van het bestuur
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Actualiteitencollege Verbintenissenrecht
Van 01-01-2013 tot 31-03-2017.
Actualiteitencolleges
Van 01-01-2007 tot 31-03-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:4561

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3606

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3431

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2340

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1791

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1303

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:933

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:814

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:490

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9305

Lezen