Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.A. Katz-Soeterboek

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 22-09-1999 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 23-09-1991 tot 21-09-1999.
Rechter
Van 01-10-1985 tot 22-09-1991.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1984 tot 30-09-1985.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-10-1984 tot 30-09-1985.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-03-1978 tot 31-05-1984.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie Ongewenst Gedrag
Gestart op 01-01-2014.
Voorzitter Geschillenadviescommissie
Gestart op 01-09-2010.
Voorzitter College van Beroep voor de Examens
Gestart op 30-09-1989.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter College van Beroep voor de Examens
Van 01-01-2014 tot 03-02-2020.
Plv. Voorzitter Interne Beroepscommissie Werktijdenregeling
Van 20-04-2010 tot 01-05-2021.
Plv. voorzitter Interne Beroepscommissie Taaktoedeling en Beoordelingszaken
Van 01-04-2007 tot 01-05-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2900

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1011

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11215

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9824

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9544

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9509

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7076

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:879

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:10129

Lezen