Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.S. Kamminga

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-11-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-09-2007 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-01-2007.
Waarnemend lid
Gestart op 01-01-2007.
Rechter plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:2476

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2221

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1522

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1421

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1095

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4744

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3766

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:3627

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:1576

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:1534

Lezen