Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.H.P.G. Wielders

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 05-07-2000 tot 30-06-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1997 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 15-03-1999 tot 04-07-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-03-1999 tot 04-07-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1994 tot 14-03-1999.

Nevenbetrekkingen

Lid referendumcommissie
Gestart op 01-12-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de Onderzoekscommissie Seksuele Intimidatie van de KNHB
Van 01-08-2015 tot 01-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2022:1993

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:1240

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:1026

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:681

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:563

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:309

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6644

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6643

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:8796

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:8810

Lezen