Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.J. Bokhorst

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-06-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-02-2020 tot 31-05-2020.
Rechter
Van 01-07-2014 tot 31-01-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-10-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid begeleidingscommissie '2de evaluatie afgeschermde getuigen'
Van 01-01-2018 tot 01-10-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:227

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2187

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:347

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6074

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6011

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5897

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5773

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5748

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5300

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3908

Lezen