Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M. van der Horst

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.
Advocaat-generaal
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2021.
Advocaat-generaal
Van 01-11-1993 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 02-05-1994 tot 31-12-2012.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 17-06-1988 tot 30-11-1994.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-05-1987 tot 16-06-1988.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-1985 tot 30-04-1987.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-05-1986 tot 30-04-1987.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Deelredacteur
Van 01-10-2005 tot 01-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1020

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1019

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:721

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:587

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3909

Lezen
ECLI:NL:RVS:2021:2764

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3078

Lezen